Pierwsze przedszkole, które używa nowej technologii czyszczenia bez stosowania chemii.

Nano Silver Technology

Używanie czyścików wzbogaconych drobinkami nanosrebra powoduje niemal doszczętne unicestwienie kilkuset rodzajów bakterii i wirusów chorobotwórczych, znakomicie podnosząc efektywność osłonową bariery immunologicznej organizmu człowieka. Dzieje się tak, ponieważ nanosrebro oddziałowywuje na DNA drobnoustrojów. Zaburza strukturę i zdolności fizjologiczne, prowadząc do ich śmierci. Ponadto drobinki srebra osiadają na błonie komórkowej mikrobów i blokują enzymy niezbędne do ich rozmnażania.
Nadzwyczajna skuteczność czyszczenia mikrobiologicznego ( ok. 100% ) oraz brak ubocznych skutków stosowania ( np. alergie), to podstawowe zalety naszych czyścików.
Niszcząc kilkaset rodzajów drobnoustrojów i hamując działanie pleśni i grzybów, czyściki Nano Silver Technology zapewniają niemal 100% dezynfekcji i antyseptyczności.
Testy dermatologiczne dowiodły, że - używając przedmiotów z technologią Nanosrebra - są spełnione wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ( zg. z ust. o kosmetykach, Dz.U. z 2001, nr 42, poz 473, art. 11 ust 1 pkt. 4).

Czyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.

Informacje

Nanotechnologia
Nanotechnologia jest nowym podejściem badawczym, które odnosi się do zrozumienia i doskonalenia właściwości materii w skali nano.

Firma Raypath dba o to by wszelkie produkty trafiające do naszych Klientów były wyprodukowane zgodnie z Polskimi i Europejskimi standardami. W związku z powyższym nie tylko od siebie, ale również od naszych dostawców wymagamy spełnienia tego warunku. Potwierdzają to Badania i Certyfikaty jakie posiada firma Raypath.