REKRUTACJA na nowy rok szkolny 2020/21   trwa od 20.01.- 20.03.2020r. zakończyć się  może wcześniej w przypadku braku wolnych miejsc !!!

Przedszkole Sportowo -Taneczne  Arcobaleno  rozpoczyna z dniem 21 stycznia 2020 r. rekrutację na nowy rok szkolny 2020/21 . Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w siedzibie placówki przy ul. Ples 100 w Niepołomicach od godz. 6:30 do 17:30.

  Rekrutacja może zostać zakończona wcześniej i zostać nie przedłużona w przypadku chętnych i podpisanych umów pomiędzy przedszkolem a rodzicem dziecka.

 Pierwszeństwo w przyjęciach mają dzieci uczęszczające już do naszej placówki oraz ich rodzeństwo ,  pozostałe dzieci w miarę możliwości  wolnych miejsc.

Rodzice,którzy pobiorą kartę zapisu dziecka, będą musieli podpisać umowę  z przedszkolem w ciągu 14 dni od daty pobrania karty zapisu  dziecka oraz wpłacić wpisowe w kwocie 450 zł.na cały rok.

Wpisowe obejmuje :
- ubezpieczenie dziecka
- wyprawkę przedszkolaka ( przybory plastyczne typu:kredki ,klej,farby,kartki zwykłe i kolorowe,plastelinę, bibułę,ołówki)
- prezent urodzinowy dla dziecka
- prezent dla dziecka na dzień dziecka
- imprezy okolicznościowe ( Dzień Babci i Dziadka

KOSZT  PRZEDSZKOLA  W ROKU SZKOLNYM   2020/21    WYNOSI :

- czesne   450 zł. miesięcznie

- posiłki     11 zł. dziennie

w przypadku rodzeństwa posiłki za drugie dziecko pokrywa przedszkole

Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka połączony jako Dzień Rodziny - Festyn Rodzinny organizuje  przedszkole

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------